Departamentul Voluntari

Voluntari Activi

detalii  in curand si pe:  : http://voluntarbn.tripod.com    portal al voluntarilor bistriteni

1. Dalia Dreptate voluntarul anului in cadrul Asociatiei Impact Bistrita

2. Ioana Isaiu

3. Luana Linu

4. Mihai Pacurar

5. Alina Baz

6. Bogdan Baz

7. Cristina Muresan

8. Christine Lang

9. Radu Ionita

10. Tudor Turcu

11. Faur Iulia

12, Simon Flavia

13. Leva Alexandra

14. Denisa Caian

15. Adela Alexandra Molnar

Campania 2 % 2011 Lasa-ti amprenta pe Orasul Tau

Va asteptam sa ne fiti parteneri si sustinatori prin directionarea a 2 % din impozitul pe venit pana pe 16 mai 2011 completand declaratia 230 respectiv 200

Oricine poate sprijini acum proiectele Asociatiei Impact fara niciun cost, datorita prevederilor Codului Fiscal. Acesta ofera tuturor cetatenilor posibilitatea de a sprijini activitatile comunitare umanitare prin directionarea a 2 % din impozitul pe venit catre o organizatie nonprofit.

Fondurile stranse vor fi folosite de Asociatia Impact Bistrita in desfasurarea proiectelor  :

1.  Centrul de Meditatii " Scoala Altfel " - Bistrita   ( matematica )

2.  Centrul Disney After - School  Bistrita ( ajutor in efectuarea temelor zilnice

3.  Proiecte in mediul rural - cartierele marginase ale Bistritei, Magherus, Odorhei

Ce înseamna aceasta?
1. Daca aveti venituri numai din salarii, completati cu datele dumneavoastra formularul 230 care poate fi descarcat aici

2. Daca aveti venituri si din alte surse, completati formularul 200

3. Daca declaratiile 230 sau 200 nu le obtineti de la noi , nu uitati sa completati rubrica B (declaratia 230) sau p.III (declaratia 200) cu datele fiscale ale As. Impact Bistrita prezentate mai jos:

C.I.F : 25308368

Cont : RO 89 BTRL 0060 1205 N 59700 Banca Transilvania Bistrita

Cu multumiri  Echipa  Impact si toti beneficiari proiectelor noastre :)

Contor Formulare :   309 formulare